A A A K K K
людям з порушенням зору
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Професійна спільнота шкільних бібліотекарів

Міністерство освіти і науки України, підтримуючи ініціативу Міжнародної асоціації шкільних бібліотек (IASL) щорічно з 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек проводить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

У 2021 році Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходитиме під гаслом "Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності"

Рекомендації щодо проведення у 2021 році Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

   

Звіт про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в закладах загальної середньої освіти «ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

З 1 по 31 жовтня 2021 року в закладах освіти «ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» відбувся Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності». Місячник було проведено в шести закладах загальної середньої освіти. Бібліотечне краєзнавство – це складова частина загального краєзнавства, особливості якого обумовлено специфікою бібліотечної справи.  Його мета: виявити, зібрати і надати для використання всі матеріали, пов’язані з певною місцевістю, яка для користувачів бібліотекою є рідним краєм. За допомогою цікавих форм і методів популяризації історико-краєзнавчої літератури, джерел історії і культури, про охорону природи краю, творчість місцевих письменників, проведено наступні заходи:

14:10 05.11.2021

Вхід для адміністратора