A A A K K K
людям з порушенням зору
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Наші новини

Захист дитини в соцмережах та інтернеті: рекомендації спеціалістів

Сучасні діти не можуть собі уявити світ без інтернету, соціальних мереж чи онлайн-ігор – це для них такі самі очевидні речі, як для нас із вами світло чи вода вдома. В Україні 96% дітей віком 10–17 років постійно користуються інтернетом. Онлайн-світ формує світогляд дитини, впливає на сімейні стосунки, допомагає навчатися, розвиває уяву, змінює дружбу та перші романтичні (та часто навіть інтимні) стосунки сучасних дітей. Разом із тим, він створює безліч новітніх ризиків для маленьких користувачів.

09:25 02.08.2023

На платформі EdEra розміщено онлайн-курс з розвитку цифрових навичок «Учителі в курсі»

Колеги, вітаємо! Раді повідомити вам, що на платформі EdEra розміщено масовий онлайн-курс з розвитку цифрових навичок «Учителі в курсі». Курс розроблено проєктом «Навчаємось разом».

11:39 20.06.2023

Розроблено інструментарій оцінювання готовності дитини до навчання в умовах реформування української школи – «Чарівні перетворення»

Вступ дитини до школи – хвилююча подія в житті кожної української родини. У батьків виникає безліч питань, головне з яких «А чи готовий мій малюк до навчання в школі?».

11:38 12.06.2023

Вхід для адміністратора