A A A K K K
людям з порушенням зору
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Івент для керівників закладів освіти "Інтеграція нейронних мереж у систему "Єдина школа": нові горизонти освітнього менеджменту"

Дата: 17.01.2025 14:45
Кількість переглядів: 52

Цифровізація в освітньому процесі - актуальна тема не лише для освітян, але й для всього суспільства. Завдяки сучасним технологіям навчання перетворюється на цікавий процес, а впровадження в педагогічну практику інноваційної діяльності забезпечує ефективність та якість освіти.  Педагогічні колективи Височанської громади зацікавлені у підвищенні мотивації здобувачів освіти та результативності  навчальних досягнень.

Саме тому 15 січня 2025 року в КЗ «ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ «ПРОМІНЬ» на базі Цифрового освітнього центру (проєкт реалізується за підтримки ХОМГО «Освічена Ініціатива» та фінансується спільно з Гуманітарним фондом для України; instagram/facebook - @ngo.ei, https://enlight.org.ua) відбулася важлива зустріч представників адміністрацій ліцеїв Височанської громади із директоркою з регіонального розвитку проєкту «Єдина Школа» Мариною  Лютинською. Учасники мали змогу детально ознайомитися з інформаційно-комунікаційною автоматизованою системою, її особливостями та перевагами, які відкриваються для адміністрації та вчителів. Зокрема, було презентовано такі сучасні цифрові інструменти, як Pimais, QuestionWell, GammaApp, Tome, Gradecam тощо, які дозволяють:

•        створювати інтерактивні матеріали для уроків;

•        ефективно організовувати різноманітні форми контролю;

•        генерувати конспекти уроків та календарне планування;

Окрему увагу було приділено роботі з нейромережею ChatGPT, де учасникам продемонстрували практичні аспекти її використання для організації адміністративної роботи: генерація аналітичних довідок, аналіз завантаженого матеріалу і, навіть, перевірки журналів

Використання таких цифрових інструментів націлено на швидку обробку запитів і виконання рутинних завдань.

Під час заходу всі присутні мали можливість на практиці застосувати представлені цифрові інструменти та переконатися в їх зручності й ефективності. Це був чудовий шанс наочно побачити, як технології  спрощують та оптимізують освітній процес.

Щиро дякуємо всім організаторам та учасникам за  зацікавленість у впровадженні інновацій!



« повернутися

Вхід для адміністратора