A A A K K K
людям з порушенням зору
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Створення ментальних карт за допомогою штучного інтелекту Diagrams: Show Me

Дата: 24.06.2024 10:40
Кількість переглядів: 11

Ментальні карти є потужним інструментом для візуалізації і організації інформації. Вони дозволяють нам зображувати зв'язки між ідеями, концепціями та даними, що допомагає нам краще розуміти та запам'ятовувати інформацію. Завдяки штучному інтелекту, створення ментальних карт стає ще більш простим та ефективним процесом.

Штучний інтелект може бути використаний для автоматичного створення ментальних карт на основі введеної інформації. Він аналізує текст та виділяє ключові слова та фрази, які потім використовуються для створення візуальних зображень. Це дозволяє швидко створювати ментальні карти без необхідності ручного введення даних.

Одним з основних переваг використання штучного інтелекту для створення ментальних карт є його швидкість та точність. Алгоритми штучного інтелекту можуть обробляти великі обсяги інформації за короткий час, що дозволяє швидко створювати складні ментальні карти з багатьма зв'язками та підкатегоріями.

Ресурс:

https://chatgpt.com/g/g-jBdvgesNC-diagrams-data-research-analyze-visualize

Результат:

https://www.blocksandarrows.com/editor/6zWU0XoAZctPrNcM

Результат:

 

Джерело: Сучасні освітні технології


« повернутися

Вхід для адміністратора