A A A K K K
людям з порушенням зору
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Співпраця з Благодійним фондом LEGO Foundation (Данія)

Дата: 10.03.2023 14:19
Кількість переглядів: 11

3 2018 року КЗ "ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЗДО" бере участь в Міжнародному проєкті "Сприяння освіті" щодо використання LEGO конструктора в освітньому процесі. Заклад дошкільної освіти отримав набори LEGO на кожну вікову групу та розпочав цікаву і плідну працю з Благодійним фондом LEGO Foundation (Данія). Педагоги разом з дітьми та батьками і в умовах сьогодення продовжують реалізовувати проеєкт LEGO конструювання, з метою розвитку пізнавальної, конструктивної діяльності і технічної творчості.

У 2019 році в архітектурному - конкурсі "Професії майбутнього" за перемогу в номінації "Екорятівники планети"у рамках Всеукраїнського фестивалю гри  навчання і натхнення "Play Fest" команда педагогів закладу освіти стала суперфіналістами і отримала диплом I ступеня.

У 2021 році у рамках Всеукраїнського фестивалю гри "Навчання і натхнення Play Fest" команда педагогів КЗ "ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЗДО" реалізувала проєкт "Казка що оживає", який увійшов у десятку кращих проєктів Харківської області.

Для подальшої реалізації Міжнародних проєктів заклад освіти отримав від Благодійного фонду LEGO Foundation подарунок: ноутбук та  методичний посібник "Граємо разом".


« повернутися

Вхід для адміністратора