A A A K K K
людям з порушенням зору
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

28 КВІТНЯ – ВЕБІНАР «ІДЕНТИЧНІСТЬ Я-ЛЮДИНА І Я-ВЧИТЕЛЬ В УМОВАХ ВІЙНИ. МОЇ РЕСУРСИ ТА МОЖЛИВОСТІ» ДЛЯ ОСВІТЯН

Дата: 27.04.2022 21:22
Кількість переглядів: 5

28 квітня 2022 року відбудеться вебінар для освітян і представників адміністрації шкіл «Ідентичність Я-людина і Я-вчитель в умовах війни. Мої ресурси та можливості».

Експерти:

  • Юлія Скорих – психологиня, консультантка кризових гарячих ліній для дітей і дорослих, працювала з представниками екстремальних і помічних професій, досвід приватної практики понад 3 роки;
  • Русана Дика – практикуюча психологиня, ведуча психологічних клубів для дітей, підлітків і дорослих, тренерка та ведуча лекцій і вебінарів, консультантка гарячої лінії психологічної підтримки, досвід приватної практики понад 5 років. 

Вебінар складається з двох блоків:

  • перший блок присвячений природі стресу, тривоги та страху, а також покращенню власного стану та допомозі оточуючим;
  • другий блок допоможе знайти ресурс на професійну діяльність і повернення до роботи.

Час проведення вебінару – 11:00-12:30.

Попередня реєстрація за посиланням, усі зареєстровані за добу до заходу отримають на пошту інформацію та посилання на YouTube-трансляцію. 

Вебінар організовує БО «Благодійний фонд «Восток SOS» у партнерстві з ГО «Mondo» (Естонія) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Естонії.


« повернутися

Вхід для адміністратора